To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas...

- Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas, apžiūrėjęs pacientą.
- Daktare, visa tai nuo žvejybos...
- Pirmą kartą girdžiu, kad nuo to pakiltų kraujospūdis. Greičiau atvirkščiai.
- Jeigu nežvejojate uždraustose vietose...

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Pagerinkite savo spermos kokybę

XXI amžiaus vyrui gresia problema, apie kurią anksčiau net nesusimąstydavome. Remiantis paskutiniais tyrimais, per pastarąjį dešimtmetį, vyrų spermoje spermatozoidų sumažėjo 50 proc. O apie ketvirtadalį visų nevaisingumo atvejų sąlygoja vyrų spermos sutrikimai. Nuo 24 metų amžiaus, kiekvienais metais tikimybė apvaisinti moterį sumažėja net 2 proc. Tačiau ir tai dar ne viskas, mat problema niekur nedingsta net ir partnerei pastojus. Viena iš septynių moterų patiria persileidimą, o vyro sperma tam turi didelę įtaką. Laimei, yra išeitis. Truputį pakoregavę savo meniu, galite labai pagerinti savo spermos kokybę.

Cinkas. Ši medžiaga skatina spermatozoidų gamybą, gerina jų judėjimą, greitį, formuoja spermatozoidų uodegėlės išorinį sluoksnį. Cinkas didina hormonų kiekį organizme, o taip pat ir lytinį potraukį. Kai kurie šaltiniai teigia, kad jis net gerina genetinės medžiagos kokybę bei skatina ląstelių dalijimąsi. Minimali cinko paros dozė yra 15 mg, ją galima padvigubinti, nes vienos ejakuliacijos metu vyras gali prarasti net iki 9 proc. paros cinko normos. Turtingiausias cinko šaltinis yra austrės. Jo taip pat yra moliūgų bei sezamo sėklose.

Selenas. Jis taip pat skatina spermatozoidų gamybą, gerina jų judėjimą. Be to, sumažina defektyvių spermatozoidų kiekį. Selenas reikalingas testosterono gamybai, kuris skatina spermos gamybą, reguliuoja lytinį potraukį. Jei seleno trūksta, spermatozoidai netenka uodegėlių, o dėl to ir judėjimo galimybės. Seleno trūkumas gali sukelti ir DNR defektus. Seleno daug turi bertoletijų (Braziliški) riešutai, grybai.

Vitaminas B12. Remiantis Japonijoje atliktais tyrimais, 1500 mikrogramų šio vitamino per dieną padidina spermatozoidų gamybą ir jų judrumą net 42 proc. vyrų. Šio vitamino yra lašišoje, kepenyse, kiaušiniuose, natūraliame jogurte.

Vitaminas C. Šis vitaminas apsaugo spermatozoidus nuo sulipimo, skatina jų gamybą, mažina patologiškų spermatozoidų kiekį spermoje. Vitamino C turi kiviai, brokoliai, mangai, braškės, pomidorai, kopūstai, bulvės, slyvos, serbentai (tačiau spermos kokybę labai blogina pesticidai, todėl verčiau rinktis ekologiškus, mūsų klimatinės juostos vaisius ir daržoves - red. past.).

Riebiosios rūgštys. Jos dalyvauja prostaglandinų gamyboje, o prostaglandinų trūkumas susijęs su nevaisingumu ir spermos kokybės sutrikimais. Prostaglandinai skatina spermatozoidų pajėgumą patekti į kiaušinėlį. Taigi valgykite tuną, lašišą ir kitas riebesnes žuvis, taip pat riešutus bei įvairias sėklas, kad gautumėte pakankamą kiekį nesočiųjų riebalų rūgščių.

Aminorūgštys. Spermos kokybę ypač gerina L-argininas ir L-karnitinas. Jų gausu raudonoje mėsoje, tačiau nerekomenduojama ja piktnaudžiauti, dėl sočiųjų riebalų rūgščių bei storosios žarnos vėžio tikimybės.

CoQ10. Kofermentas Q10 reguliuoja energijos tiekimą spermatozoidams, todėl padidėja tikimybė pastoti. Jo yra mėsoje, sezamo sėklose, riešutuose. Pasitarus su gydytoju, galima vartoti maisto papildus, turinčius CoQ10.

Vitaminas E. Tel Avivo mokslininkų atlikti tyrimai rodo, kad vyrų, vartojančių vitaminą E, vaisingumas ryškiai padidėjo. Šio vitamino yra migdoluose, bulvėse, pomidoruose, avokaduose.

Derėtų vengti

Kavos. Joje esantis kofeinas mažina testosterono ir liuteinizuojančio hormono kiekį. Šie hormonai dalyvauja spermos gamyboje.

Sojų. Dideli sojos kiekiai neigiamai veikia spermos gamybą.

Alkoholio. Net 80 proc. vyrų, reguliariai vartojančių alkoholį, yra nevaisingi, o spermos kokybės sutrikimai dažnėja proporcingai, lyginant su suvartoto alkoholio kiekiu. Alkoholis sutrikto vitamino B12 pasisavinimną, sumažina testosterono kiekį, sukelia impotenciją. Ir nereikia sakyti, kad kenčia tik alkoholikai. Neigiamos įtakos gali turėti vos keli gėrimai.

Paruošta pagal užsienio spaudą

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Bus gerai gerkit kefyrą su bulvėm, ir mylėkitės kas 3-4 dienas ... bus tų vaikų. Dar stebėkite ciklą, ar ne 9 diena cikle yra pats pikas pastojimui? Žodžiu stenkitės ir viskas bus čiki ;)

Sveiki.Siandien mano vyras daresi spermos testa.Jydytoja pasake jog mazai tera spermatozoidu,tik 10%.Bet pastot tikimybe yra.Tik mes bandom pastot jau dveji metai.Nejau mes niekada neturesim mazylio?Aciu.

na tikrai maza tikimibe eik pas kita vyra ir padris

o is alkoholiniu gerimu pavojingesni stiprieji,ar alus?

O kaip su tradiciniais Lietuviskais budais ? Nejau senoliai nieko nenaudodavo "reikalui" pataisyti ar savo seimos testinuma uztikrinti ?

Senoliai gerai maitindavosi, todel ir sperma budavo geresnes kokybes.

ir mobiliaku nebudavo...

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai