To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas gydytoją, visas liūdnas, susikrimtęs ir sako...

Ateina žmogus pas gydytoją, visas liūdnas, susikrimtęs ir sako:
- Ką daryti, daktare, aš nežmoniškai mėgstu dešreles…
- Aš irgi jas labai mėgstu.
- Šaunu, daktare, - apsidžiaugė žmogelis. – Eime aš jums savo kolekciją parodysiu.

  • Jei sunkiai tuštinatės, ar dažnai būna užkietėję viduriai, gerkite daug skysčių ir valgykite skaidulinio maisto (vaisių, daržovių, rupių duonos produktų).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vyrų krūtys sudarytos iš daug mažesnio kiekio riebalinio audinio nei moterų krūtys, tačiau jų struktūra panaši, todėl taip pat gali būti pažeidžiamos krūties vėžio.

Nėštumas ir svoris

Nėštumas ir svoris. Pastojusi nusipirkite svarstykles. Net didžiausia dietų maniakė taip dažnai nesisveria, kaip nėščia moteris. Žinoma, svorį galite sužinoti ir pasisvėrusi per eilinę apžiūrą, tačiau apžiūros gana retos, o svorį reikėtų sekti kasdien (o ne kartą per mėnesį). Turėdamos svarstykles namuose, galėsite stebėti, nuo kokių produktų organizme labiau kaupiasi skysčiai, kada svoris pradeda augti per greitai ar atvirkščiai.

Pirkite elektronines svarstykles, nes mechaninės svarstyklės dažnai rodo su 1-3 kg paklaida, jomis nesužinosite svorio šimtų gramų tikslumu (o to labai reikia, nes nėštumo svoris matuojamas šimtais gramų per savaitę).

Pasisverkite kiekvieną rytą, nevalgiusi ir nuoga. Svorį užsirašykite, po savaitės apžvelkite, kaip sekėsi. Užsiveskite sąsiuvinuką, kuriame užsirašinėkite, kiek kasdieną sveriate.

Įsigykite kalorijų lenteles. Jei iki nėštumo nesidomėjote kalorijomis, dabar tai padaryti verta. Neretai nėštumo metu pasikeičia medžiagų apykaita, nelinkusi pilnėti moteris gali pradėti greitai priauginėti svorio. Todėl kontroliuokite suvartojamas kalorijas.

Svoris auga 6 mėnesius

Iš tiesų svoris auga ne 9 mėnesius, o tik 6. Dažniausiai pirmuosius 3 mėnesius svoris ne tik kad neauga, bet šiek tiek ir nukrenta - ne vieną kankina pykinimai, dingsta apetitas. Normalu, kai per pirmuosius mėnesius nukrenta 2-3 kg. Daugiausiai svorio priaugama 7-8 nėštumo mėnesiais (po 2-2,5 kg per mėnesį). Nuo 3 nėštumo mėnesio per dieną nėščioji vidutiniškai priauga 50 g.

Idealu per nėštumą priaugti 10 kg. Tačiau tai vidutinis skaičius, visiškai normalu priaugti 8-16 kg. Tai priklauso nuo to, koks moters svoris prieš pastojant. Sveriančios mažiau priauga daugiau, stambesnės moterys - mažiau. Nėštumo pabaigoje svoris auga lėčiau, tačiau jei mažėja, būtinai pasakykite gydytojui - tai gali būti pernešiojimo požymis.

Jei esate normalaus kūno sudėjimo, per nėštumą turėtumėte priaugti 11-16 kg, o per savaitę (nuo 4 nėštumo mėnesio) - apie 450 g.

Jei esate liekna, per nėštumą turėtumėte priaugti 13-18 kg, o per savaitę (nuo 4 nėštumo mėnesio) - apie 500 g.

Jei iki pastojimo turėjote antsvorio, per nėštumą turėtumėte priaugti 7-11 kg, o per savaitę (nuo 4 nėštumo mėnesio) - 300 g.

Jei laukiatės dvynių, per nėštumą turėtumėte priaugti 16 kg, o per savaitę (nuo 4 nėštumo mėnesio) - apie 680 g.

Valgo tą patį, o priauga skirtingai

Deja, pagal normas svorį priauginėja anaiptol ne kiekviena. Kodėl net valgydamos tą patį maistą ir tokiais pačiais kiekiais, viena moteris priauga 10 kg, o kita - 30 kg?
Čia kalta medžiagų apykaita, apie kurią galima nuspėti jau vaikystėje. Vienos moterys visą gyvenimą išlieka sausos, pakankamai liesos, o kitos nuo vaikystės linkusios tukti, jų kūnai "minkšti". Pirmosios niekada nenutuks, kad ir kaip chaotiškai maitintųsi, o kitos visą gyvenimą turės prisilaikyti ir stebėti savo svorį. Kita vertus - iš nieko kilogramai neatsiranda. Jeigu nėščioji priaugo 30 kg, tai nėra vien vanduo. Genetika turi įtakos, tačiau kalorijas reikia skaičiuoti ir nevalgyti už du.

Kiek turite priaugti kiekvieną mėnesį

Nėštumo laikas | Svoris, kurį turėtumėte priaugti

  • 1-3 mėnuo | (-)2-0 kg
  • 4 mėnuo | 0,5 kg
  • 5 mėnuo | 1,5 kg
  • 6 mėnuo | 2 kg
  • 7 mėnuo | 2,5 kg
  • 8 mėnuo | 2,5 kg
  • 9 mėnu | 2 kg
  • 10 mėnuo |1,5 kg

Tai, kiek kilogramų moteris priaugs per nėštumą, priklauso nuo kelių dalykų:

Svoris iki pastojimo. Sveriančios mažiau priauga daugiau, stambesnės moterys - mažiau.

Amžius. Kuo vyresnė moteris, tuo labiau nėštumo metu jausis polinkis tukti.
Ankstyvoji toksikozė. Jei pirmaisiais mėnesiais moteris neteko kelių kilogramų, natūralu, kad ir per visą nėštumą ji priaugs mažiau.

Organizmo savybės. Ta moteris, kuri linkusi storėti, nėštumo metu sukaups daugiau kilogramų.

Vaiko dydis. Jei laukiamas didelis vaikutis (4000 g ir daugiau), tai sunkesnė bus ir placenta. Natūralu, kad didelį kūdikį išnešiojusi moteris ir priaugs 1-2 kg daugiau nei ta, kuri gimdys 3000 g kūdikį.

Apetitas. Kai kurias nėščiąsias kankina nenusakomas alkis, kai norisi valgyti nuo ryto iki vakaro. Žinoma, pasidavusios šiam jausmui, moterys priaugs daugiau svorio, o tos, kurios būdamos nėščios neteko apetito - mažiau.

Kas kiek sveria

Iš kur tas svoris, jei vaikelis pirmaisiais mėnesiais tesveria kelis gramus? Nėštumo metu dėl pasikeitusio hormonų kiekio bendras vandens kiekis nėščiosios organizme padidėja net iki 40 procentų. Du trečdaliai yra negyslinis vanduo - tai yra vaisiaus, placentos, amniono skysčiai, padidėjęs motinos plazmos ir eritrocitų tūris. Taigi sveria ne vaisius, o kūno skysčiai.

Moters per nėštumą priaugti kilogramai:

  • Vaikelio svoris - 3 300 g
  • Gimda - 900 g
  • Placenta - 400 g
  • Vaisiaus vandenys - 900 g
  • Padidėjęs cirkuliuojančio kraujo kiekis - 1 200 g
  • Riebalinis audinys - 2 200 g
  • Audinių skystis - 2 700 g
  • Padidėjusios pieno liaukos - 500 g

Taigi - nėščiosios priaugtas svoris - tai ne tik augančio vaikučio svoris ir mamos "lašinukai". Tai ir padidėjęs cirkuliuojančio kraujo kiekis, didėjanti placenta ir gimda, gausėjantys vaisiaus vandenys. Tad dėl priaugtų 10-15 kg nėra ko krimstis.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

nesamone visos skirtingos,,su pirmu vaikuciu iskart pradejo augt svoris,,pagimdziusi sveriau 100 kg,, mano normalus svoris buna 70 kg..dabar laukiuos antro dar tik perzengiau 3 menesy o jau esu priaugus 10kg..ir nieko cia nepakeisi..

tikriausiai per gausiai maitinates..as pati esu linkusi pilneti, tad visa gyvenima tekdavo prisiziureti..esu beveik 4 menesyje, svoris pakites tik gramais + per pirmus du menesius numeciau vos ne 4kg...ir tikrai nemanau jog jis turi augti juk vaikutis tik pora gramu sveria.mano nuomuone kvaila galvoti, jog reikia valgyti daugiau negu valgoma iki pastojimo..esame idomus sutverimai, del to kada valgyti ir turime alkio jausma. Pati valgau tiek pat, netgi kiek maziau nes skrandukas jau kiek spaudziamas, taciau tik sokolada ir visoki sh keiciu i darzoves ar vaisius.

O man šiandien lygiai 12 savaičių ir esu numetusi 3 kilogramus. Ir šiaip kiekvienai moteriai su tuo svoriu skirtingai. Tai priklauso nuo begalės dalykų.

nuo kada nestumas trunka DESIMT menesiu?

manau kad tai visiskai neteisinga informacija. man dabar yra 3 menesiai ir as jau esu priaugusi 4kg.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai