To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jaunas gydytojas klausia savo vyresniojo kolegos

Jaunas gydytojas klausia savo vyresniojo kolegos:
Kodėl tu kiekvieno paciento klausi, kuo jis maitinasi?
Matai, pagal jų pasakojimą aš nustatau, kiek jie turi pinigų.

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Senstant kraujotakos sistemai, kraujo tiekimas smegenų ląstelėms, neuronams, susilpnėja, todėl neuronai negauna jiems reikalingo deguonies ir gliukozės. Reguliarus sportavimas padidina ...

Geriausias vaistas – tinkama mityba

Pagrindinė rykštė, persekiojanti žmoniją milijonus metų - išbandymas maistu, įsitikinusi gydytoja Jelena Tulčina. Jau daugiau nei vienuolika metų ji moko žmones, kaip šį iššūkį tinkamai įveikti.

Gydytis reikia patiems

Žvėryno natūralios medicinos centro koridoriumi pražingsniuoja mama ir į jos ranką įsikibęs mažylis. Neskubėdami apsirengia, persimeta keliais žodžiais su darbuotojais ir šypsodamiesi atsisveikina. Netrukus užsuka kita šeima. Matosi, kad jaučiasi lyg namie. Jokio nereikalingo skubėjimo, įtampos ar nemalonaus ligoninės kvapo. Apskritai čia panašiau į poilsio centrą, o ne į vietą, kur žmonės ateina prispirti ligų.

Prieš vienuolika metų įsteigusi natūralios medicinos centrą J.Tulčina pakeitė žmonių sampratą apie mediciną. Tuomet apie sveiką gyvenseną Lietuvoje buvo beveik nekalbama ir kai kuriems tokios idėjos atrodė keistokos. Visgi kasdien vis daugiau žmonių kreipdavosi į J.Tulčiną patarimo. Kai jų paklausę atsikratydavo netgi nepagydomomis vadintų ligų rekomenduodavo centre apsilankyti draugams. Viskas įsibėgėjo taip, kad dabar Žvėryno natūralios medicinos centras išgydytus pacientus skaičiuoja dešimtimis tūkstančių.

Tiesa, J.Tulčina nesutinka su tuo, kad ji ar jos darbuotojai išgydo žmones - jie išsigydo patys, o medikai tik pataria, kaip jiems tai padaryti. Ir svarbiausias veiksnys čia - mityba, kuriai esant netinkamai žmogaus organizmas atsikeršija įvairiomis ligomis.

"Nei daktarai, nei tabletės neišgydys žmogaus, kol jis nesupras, kad turi pats dalyvauti savo sveikatos ugdyme ir išsivaduoti nuo ligų, kurios jį kamuoja. Artėjant pavasariui žmonės ypatingai susirūpina savo sveikata - per žiemą organizmas būna nukamuotas gripo, įvairių kitų virusų, dažnas būna priaugęs svorio, o kai nusimetame paltus ar kailinius visa tai labai matosi. Visi klausia, ką reikia daryti, bet nesusimąsto, kodėl taip atsitiko", - atkreipė dėmesį medikė, pabrėždama, kad visos ligos - tai užuomina mums, kad kažką darome neteisingai.

Prieš valgydamas pagalvok

Mitybos problemų šaknų J.Tulčina ieško gilioje praeityje. „Prieš daug milijonų metų mūsų protėviai gyveno su žolėdžiais primatais ir mūsų virškinamasis traktas taip pat yra sukurtas ilgas kaip žolėdžio. Todėl pagrindinis žmogaus maistas turi būti augalinis. Tik prieš 6 milijonus metų žmonės atsiskyrė nuo kitų primatų ir pradėjo valgyti ir gyvulinius produktus, nes migruojant iš pietų į šiaurę pritrūko augalų. Tačiau virškinimasis traktas išliko kaip žolėdžio, todėl jis turi apsivalyti nuo gyvulinio maisto", - aiškino ji.

Jei netinkamas maistas nesusivirškina skrandyje, jis nesusivirškina ir plonajame žarnyne, tuomet į storąją žarną ateina nesuvirškinto maisto masė. „Tada kraujas iš storosios žarnos neša viską į kepenis, inkstus, šie organai bando valyti organizmą, bet kai jiems nepavyksta su tuo susidoroti, atsiranda cistos, augliai, įvairios odos ligos", - dėstė J.Tulčina, rodydama nuotraukas žmonių, kuriems vien sureguliavus mitybą pavyko atsikratyti net tokių ligų kaip žvynelinė ar egzema.

Deja, bendrų taisyklių, ką visiems galima valgyti, o ko ne, neegzistuoja - viskas priklauso nuo daugybės faktorių, kaip žmogaus turėtos ligos, organizmo būklė, amžius ir kitų. Tačiau šiuolaikinės mokslo priemonės jau leidžia gana paprastai išsiaiškinti, kas tau tinka. Maisto netoleravimo testas „Prime Test" nurodo, kokie produktai organizmui padeda, o kurių reikia bent kuriam laikui atsisakyti.

"Maistas yra galingas dalykas, kuris gali arba susargdinti, arba išgydyti. Paėmę žmogaus kraujo mėginį mes tiriame, kaip su įvairiais maisto produktais reaguoja limfocitai. Jei jie išlieka gražūs, reiškia - viskas gerai, o jei sprogsta, reiškia, produktas iš valgiaraščio turi būti išbrauktas", - aiškino J.Tulčina.

Įvairioms ligoms, kaip migrenai, bronchitui, plaučių, odos ligoms ar daugeliui kitų išgydyti dažniausiai pakanka dviejų trijų mėnesių. Sudėtingesnėms gali prireikti kiek ilgesnio laikotarpio. Žinoma, ir po to negalima ryti bet ko, tačiau uždrausti produktai gali grįžti į kasdienybę mažais kiekiais.

Taisyklės visam gyvenimui

"Žmogus turi suprasti, kad mitybos taisyklės turi būti visam gyvenimui. Negali vieną dieną susitvarkyti, o kitą dieną vėl ryti kaip kiaulė. Nes tik ji iš visų gyvūnų valgo kaip žmogus, viską, kas tik papuola. Todėl žmogus, nusprendęs, kad gali valgyti viską, gavo gamtos kerštą - ligas, armiją daktarų, kurie gydo tablečių saujomis ir armiją vaistininkų, kurie gauna didžiulius pelnus už tai, kad žmogus negali pats susitvarkyti", - savo teoriją dėstė medicinos centro įkūrėja.

Tačiau ji patikino, kad atėjusiems žmonėms tikrai neliepiama, pavyzdžiui, visiškai atsisakyti mėsos ar saldumynų: „Mes leidžiame viską, tačiau pasakome, kurią mėsą, žuvį, ar kuriuos grūdus jam valgyti geriausia. Iš pradžių sudarome valgiaraštį dviems trims mėnesiams, ką žmogus turi valgyti pusryčiams, pietums ir vakarienei, o po to kai kuriuos produktus vėl įvedame, bet mažais kiekiais".

Tarp produktų, kuriuos žmonėms dažniausiai tenka apriboti, patenka pienas, saldumynai, kava. „Dabar jau beveik visi žino, kad pienas yra alergenas. Nėra daugiau žinduolių pasaulyje, kurie vartotų kito gyvūno pieną. Ožka negeria dramblio pieno ir dramblys nebėga jo pas beždžionę. Ir niekas iš jų neina pas daktarus matuoti kalcio kiekio arba kaulo tankio. Todėl, kad kalcio kiekis visiškai nepriklauso nuo to, geri tu pieną ar ne - tai yra mitas. Taip pat daug kam netinka miltiniai patiekalai, nes juose yra daug gliuteno, baltymo, kuris mums yra žalingas. Nepageidautini šokoladas, kava, bet žmogus atsisako jų kažkuriam laikui, o paskui gali sau leisti, tik ne dažnai", - pabrėžė J.Tulčina.

Žarnyną valyti būtina

Žmonėms, nusprendusiems atsikratyti ligų, specialistai taip pat rekomenduoja išvalyti žarnyną. Žvėryno natūralios medicinos centre tai atliekama moderniais hidrokolonterapijos aparatais.

"Tai - labai efektyvus būdas išvalyti tą kanalizacinį vamzdį, į kurį sukrenta viskas, kas nesusivirškina plonajame žarnyne ir skrandyje, kur kaupiasi labai daug toksinų, sukeliančių įvairias ligas. Išvalai kanalizaciją, išvalai, kas yra viršuje", - aiškino J.Tulčina. Pasak jos, Lietuvoje kas trečias žmogus neprasituština pats. Nors kai kurie į šią problemą nežiūri rimtai, tai dažnai signalizuoja apie kur kas rimtesnes sveikatos problemas. „Mūsų imunitetas yra storajame žarnyne. Jei jis bus užterštas, mes nesiliausime sirgti", - teigė ji.

Kartu su mitybos sureguliavimu ir žarnyno valymu J.Tulčina rekomenduoja atlikti vegetatyvinį biorezonansinį testą, kuris leidžia tiksliau nustatyti sveikatos būklę, rasti ligų priežastį, išaiškinti susirgimų simptomus pradinėje stadijoje. „Tai - kaip trys stulpai, kuriuos reikia atlikti kiekvienam, norinčiam, kad liga pasitrauktų", - patarė medikė.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

REKLAMINIS IRASAS - ISTRINTA

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai