To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas...

- Jūsų kraujo spaudimas padidėjęs,- pasakė gydytojas, apžiūrėjęs pacientą.
- Daktare, visa tai nuo žvejybos...
- Pirmą kartą girdžiu, kad nuo to pakiltų kraujospūdis. Greičiau atvirkščiai.
- Jeigu nežvejojate uždraustose vietose...

  • Gausios mėnesinės - kai higieninį paketą reikia keisti dažniau nei kas 2 valandas. Tai priežastis kreiptis į ginekologą.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vidutinio spindžio arterijose spaudimas svyruoja apie 120-130 mm Hg (maksimalus, sistolinis spaudimas) ir 70-80 mm Hg (minimalus arba diastolinis spaudimas); skirtumas tarp sistolinio ir ...

Neigiamos emocijos gali padėti kopti karjeros laiptais

Harvardo medicinos mokyklos psichiatrai tvirtina, kad pyktis darbe gali būti naudingas kopiant karjeros laiptais. Jie suprato, kad buvimas ramiu gali būti žalingas asmens profesiniam ir net asmeniniam gyvenimui.

Tyrime, kuris truko paskutinius 44 metus, dalyvavo daugiau kaip 800 vyrų bei moterų ir buvo išsiaiškinta, kad tie žmonės, kurie malšino savo neigiamas emocijas ir jausmus, sutinka, kad jų galimybės liko neišnaudotos, karjera nebuvo sėkminga ir jie jautėsi nepatenkinti asmeniniu gyvenimu.

Priešingai, vyrai ir moterys, kurie sugebėjo išlaisvinti savo pyktį ir nusivylimą, turėjo daugiau galimybių profesionaliai ir sėkmingai tobulėti bei gerai jaustis. Be to, jie teigė, jog jų santykiai su antrąja puse buvo sėkmingesni.

Prof. George‘as Vaillantas, psichiatras Harvardo medicinos mokykloje, sakė, kad visada buvo manoma, pyktis yra blogas ir pavojingas jausmas, kuris turi būti malšinamas ar pakeistas „teigiamu mąstymu". Tačiau, pasak mokslininkų, toks būdas laikomas kenksmingu asmeniui, kuris susiduria su sunkumais.

Remiantis psichiatrais, neigiamos emocijos, tokios kaip pyktis, baimė ir suerzinimas turi didelę reikšmę ir yra būtinos, kad būtų galima išgyventi iššūkių pilname gyvenime. Šitos emocijos asmeniui padeda lengviau susikoncentruoti ties iškilusiomis problemomis.

Nepaisant to, jog prof. Vaillantas mano, kad emocijos, ypač pyktis, (jei jis tampa nekontroliuojamu) gali būti naikinantis, tačiau jis kritikuoja didėjantį vaistų vartojimą, kurie reikalingi, kad stabilizuotų nuotaiką. Jo nuomone, žinodami, kaip nuslopinti pyktį, žmonės galėtų žymiai pagerinti savo savijautą. Jis teigia, kad neigiamų emocijų neišliejimas ir kontrolė gali sukelti problemas su sveikata, komunikacija, taip pat įtampą ar depresiją.

Atskleista, kad daugiau kaip 55 procentai asmenų patyrė teigiamus rezultatus savo gyvenime po kažkokios situacijos, susijusios su pykčiu. Beveik vienas trečdalis savanorių, kurie dalyvavo tyrime, teigė, kad ta situacija padėjo jiems suprasti savo klaidas.

Dr. Howardas Kassinove‘as aiškino, kad žmonės, kurie netikėtai tampa kažkieno piktų emocijų taikiniu, pradeda tuos žmones suprasti daug geriau. Jis sakė:„Norint išreikšti kokius nors teiginius, geriau tinka pyktis, kuris singalizuoja apie pavojų ir gelbsti giliau suvokiant kito asmens problemą."

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai