To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Ateina žmogus pas vidaus ligų gydytoją ir skundžiasi...

Ateina žmogus pas vidaus ligų gydytoją ir skundžiasi:
- Daktare, negaliu daugiau, taip pilvą skauda. Daktaras ir klausia:
- Gal suvalgei ką negero ar ...?
- Kai buvau miške, uogą kažkokią surijau.
- Palauk, palauk. O kas buvo ten per uoga?
- Tai, kad neįžiūrėjau, daktare...
- O, tai tu turėjai eiti ne pas mane, o pas akių gydytoją.

  • Per dieną suvalgykite apie 400 gramų daržovių ir vaisių (išskyrus bulves). Jie padės  išvengti nutukimo, sumažins vėžio riziką, cholesterolio kiekį kraujyje, aprūpins organizmą ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Airija 2004 m. kovo 29 d. tapo pirmąja valstybe Šiaurės pusrutulyje, kuri uždraudė rūkyti visose viešose uždarose erdvėse, įskaitant kavines, barus, biurus.

Atrastas pykčio genas

Geno DARPP-32 izoliacija padėjo išsiaiškinti, kodėl vieni žmonės dėl mažiausio menkniekio ar provokacijos įniršta, tuo metu kiti išlieka ramūs.

Bonos universiteto mokslininkai apklausė per 800 žmonių, kurių buvo paprašyta paaiškinti, kaip jie suvaldo savo pykčio priepuolius.

Vokietijos mokslininkai taip pat atliko ir DNR testus tam, kad išsiaiškintų kokią iš trijų galimų geno DARPP-32 versijų šie nešioja.

Britų naujienų portale telegraph.co.uk teigiama, kad genas veikia dopaminą, žmogaus smegenų cheminę medžiagą, atsakingą už pyktį bei agresiją.

Mokslininkai išsiaiškino, kad tie, kurių geno versijos buvo „TT" ir „TC" supykdavo daug dažniau nei nešioję „CC" geno versiją.

Bonos universiteto mokslininkai taip pat išsiaiškino, kad dažniau supykstantys amygdalijoje, smegenų dalyje atsakingoje už emocijų balansą, turi mažiau pilkųjų ląstelių.

„Žodžiu, jie nesugeba kontroliuoti savo jausmų taip gerai, kaip tai gali padaryti, kurių genai mutavę", - cituojamas vienas iš studijos autorių, Martinas Reuteris. Beje, jis turi TC geno versiją.

Mokslininkai pastebėjo, kad „TT" ir „TC" geno versijos yra labai paplitusios Vakaruose.

Tyrimo rezultatai publikuoti žurnale „ Behavioural Brain Research", kuriame priduriama, kad genetikai išsiaiškino tik pusę su žmonių pykčiu susijusių genų.

Šiais metais jau buvo publikuotas tyrimas, kuriame teigta, kad slepiantys savo pyktį savo asmeniniame ir profesionaliame gyvenime būna mažiau sėkmingi nei tie, kurie atvirai demonstruoja savo emocijas.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai