To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Atbega moteris pas daktara ir sako...

Atbega moteris pas daktara ir sako:
-man su atmintim blogai.
Daktaras:
-o kada tai prasidėjo?
-kas kada???

  • Planuodamos nėštumą pradėkite gerti folio rūgštį. Ją reikia gerti kelis mėnesius prieš nėštumą ir nėštumo metu – bent tris mėnesius.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Senstant kraujotakos sistemai, kraujo tiekimas smegenų ląstelėms, neuronams, susilpnėja, todėl neuronai negauna jiems reikalingo deguonies ir gliukozės. Reguliarus sportavimas padidina ...

Tamsus įdegis tampa nebemadingas

Netinkamai pasirinktos apsaugos priemonės nuo saulės gali pridaryti daugiau žalos, nei padėti. Patarimas "kuo daugiau, tuo geriau" čia esą netinka.

Kai moterys ignoruoja apsaugos priemones nuo saulės neretai veidą ir kūną joms išmuša didelės ir ryškios pigmentinės dėmės. Norite būti graži - nepamirškite saugotis nuo žalingų saulės pindulių.

Kosmetikos parduotuvėse ar net vaistinėse pastaruoju metu dažnai patariama rinktis kūno apsaugos priemones su kuo didesne apsauga nuo žalingų saulės spindulių. Kuo esą didesnis SPF, tuo ramiau galite mėgautis saulės voniomis.

Tačiau Grožio ir sveikatingumo klinikos vadovė gydytoja Genovaitė Ramanauskienė renkantis apsaugos priemones pataria vadovautis kitokiais kriterijais.

"Kuo daugiau, tuo geriau" - čia netinka. Paplūdimyje labiausiai gelbsti apsaugos priemonės su fiziniais, o ne cheminiais filtrais. Apsaugą lemia ne nurodomas SPF skaičius", - aiškino G.Ramanauskienė.

Pasak gydytojos, ES rekomenduoja rinktis apsaugos priemones su ne didesniu kaip SPF 30. Didesnis šis skaičius įspėja apie priemonėse esančius cheminius filtrus.

"Cheminis filtras sugeria pavojingus saulės spindulius ir, jei laiku nepašalinsime kūno priežiūros priemonės, jonizuojanti radiacija sugrįš atgal į odą. Kuo didesnis SPF lygis, tuo daugiau radiacijos jis vėliau grąžina", - aiškino klinikos vadovė.

Tad renkantis kūno apsaugos priemones ji rekomenduoja atkreipti dėmesį į gaminio sudėtį. Labiausiai tinkamos, kurių sudėtyje nurodyti fiziniai filtrai: titano dioksidas, geležies oksidas.

Fizinis filtras - medžiaga, padengianti odą kaip mikroveidrodis, kuris atspindi saulės spindulius ir neleidžia jiems prasiskverbti į odą.

Išlipus iš vandens, reikėtų nepamiršti pakartotinai užsitepti apsaugos priemonių. Pasak G.Ramanauskienės, veidas įdegs ir per saulės apsaugos priemones. Įdegis gal nebus toks intensyvus, tačiau tolygus.

"Bet taip tik geriau. Įdegis sendina. Oda išdžiūsta. Be to, pasaulis vėl grįžta prie baltos ir skaisčios odos", - sakė gydytoja.

Tad G.Ramanauskienė susiruošusiems kaitintis saulėje pataria geriau apsirūpinti apsaugos priemonėmis, nes vėliau atsikratyti pigmentinių dėmių būna kur kas sunkiau ir brangiau. Tačiau net tokiu atveju išlieka tikimybė, kad pigmentinės dėmės po kurio laiko atsinaujins.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai