To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Jūsų ligos priežastis...

- Jūsų ligos priežastis — alkoholis!
- Jūs pirmasis gydytojas, kuris neverčia visos kaltės ant mano pečių!

  • Jei kosite, gerkite daug vandens. Vanduo – pats geriausias mukolitikas (vaistas, skystinantis gleives ir lengvinantis atsikosėjimą).

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Persideginus odos vėžio rizika padidėja dvigubai

Užtenka skausmingai nudegti vieną kartą per kelis metus, kad dvigubai padidėtų odos vėžio - melanomos rizika, teigia SAM specialistai.

SAM duomenimis, Lietuvoje kasmet nustatoma apie 200 naujų susirgimų melanoma, du trečdaliai iš jų - moterims, vienas trečdalis - vyrams, auga ir kataraktų skaičius.

Įrodyta, kad saulės skleidžiami ultravioletiniai (UV) spinduliai yra odos piktybinių navi

kų rizikos veiksnys. Pasak medikų, saulės spindulių pertekliaus turėtų vengti visi, tačiau išskiriamos žmonių grupės, kurios turėtų itin pasisaugoti tiesioginių saulės spindulių.

Ypač atsargūs turi būti I-II odos tipą turintys asmenys, žmonės, ant kurių kūnų yra daug apgamų, anksčiau nudegę nuo saulės. Vaikų ir paauglių apsaugai nuo ultravioletinių spindulių taip pat reikia skirti daug dėmesio, nes šios amžiaus grupės itin jautrios žalingam jų poveikiui. Nudegimai nuo ultravioletinių spindulių vaikystėje didina odos vėžio ir kataraktos riziką vyresniame amžiuje, taip pat slopina imuninę sistemą.

Medikai rekomenduoja vengti saulės jos piko valandomis: 11-15 val. Lietuvoje saulė akyviausia gegužės-rugsėjo mėnesiais. Patariama nešioti kepures, akinius nuo saulės bei vilkėti apsauginę aprangą. Kuo daugiau odos uždengia drabužiai, tuo geriau. Tačiau drėgnų drabužių, ypač medvilninių, apsauga smarkiai sumažėja. Drėgni medvilniniai marškinėliai, palyginti su sausais, suteikia tik pusę apsaugos.

Būnant lauke tiesioginių saulės spindulių poveikyje, rekomenduojama neuždengtas kūno vietas pasitepti apsaugine kosmetikos priemone nuo saulės. Dermatologai rekomenduoja apsauginiais kremais pasitepti 15-30 min. prieš išeinant į atvirą saulę. Kremą tepti reikia ant švaros, sausos odos ir lengvai įtrinti. Jei norite geresnės apsaugos, pakartotinai pasitepkite apsaugos priemonę nuo saulės ir išėję iš patalpos.

Tyrimais yra nustatyta, kad dauguma vartotojų neteisingai dozuoja apsauginius kremus, todėl atitinkamai SPF (Sun protection factor) tepasiekiama 20-50 proc. apsaugos. Apsauginės priemonės nuo saulės dozė apskaičiuojama atsižvelgiant į kremu tepamo odos paviršiaus plotą. Specialistų sutarta, kad dozė yra 2 miligramai kvadratiniam centimetrui.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai