To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Dama ateina pas gydytoją ir skundžiasi...

Dama ateina pas gydytoją ir skundžiasi:
- Daktare, esu labai susirūpinusi, nes imu prarasti atmintį.
- Kada tai prasidėjo?
- Kas kada?

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Daugiau nei 90 proc. gimdos kaklelio vėžiu susirgusių moterų būna užsikrėtusios žmogaus papilomos virusu (ŽPV). ŽPV - tai daugiau nei 100 virusų grupė.

Selenu padengti kontaktiniai lęšiai bus saugesni

Kontaktiniais lęšiais besidžiaugiantiems žmonėms mokslininkai iš JAV rengiasi pristatyti dar vieną malonų atradimą.

Kontaktinius lęšius rekomenduojama nešioti ne ilgiau nei mėnesį, nes ir per šį laiką jie susidrumsčia ir pasidengia pavojingų bakterijų plėvele. Dėl to neretai kyla pavojingų akių infekcijų.

Tedas Reidas iš Teksaso medicinos centro siūlo lęšius padengti seleno molekulių plėvele, nes selenas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Atlikęs bandymus su triušiais, mokslininkas įsitikino, kad vienos molekulės storio seleno sluoksnis lęšius švarius išsaugo iki dviejų mėnesių. Selenas ne tik padeda apsaugoti lęšius nuo apnašų, bet ir saugo akis nuo infekcijų.

Dabar T.Reidas ieško savanorių, kurie sutiktų panešioti tokius selenu padengtus kontaktinius lęšius ir padėtų įsitikinti jų saugumu. Jei eksperimentas pasiteisintų, tokių kontaktinių lęšių būtų galima nusipirkti jau po dvejų metų.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Šiaip tai akims sveikiausi vienadieniai kontaktiniai lęšiai. Juos rekomenduoja dauguma gydytojų. Pagrindiniai vienadienių kontaktinių lęšių privalumay yra: didelis drėgmės ir deguonies pralaidumas; maža infekcijų tikimybė. Maža infekcijų tikimybė dėl to, kad kiekvieną dieną yra dėvimi vis nauji lęšiai, o senieji yra išmetami...

o subraizyta ragena kuo yra blogai be skausmo?

per pažeidimus gali patekti infekcija, o keratitas kartais baigiasi aklumu. Negąsdinu - tai nutinka tikrai nedažnai, tačiau tai viena iš komplikacijų.

as tai manau kad ta zala yra kad akys sudigusios pavargsta labiau, jautresnes.

Kaip minejo Petras, akys daro mikrojudesius. Jei tarp lesiu ir akies patenka net ir mikrodulkele (o patenka daznai), tai ragena nuolat braizosi.

Mano galva - daro zala. Nes akis daro mikrojudesius, taip vaizdas yra sudaromas, kuri matome, kad nesidvejintu (neskaitant kaip apdoroja smegenys dar veliau) ir siektiek matyt dyla tai darydamos.

ar kontaktiniai lesia daro zala akims?

Manau, kad jei tinkamai prižiūrimi tai kenkti tikrai neturėtų. Pati jau 8 metus kontaktinius lęšius nešioju, perku internetu ir dar nebuvo, kad skųsčiausi kažkokiu akių skausmu ir.t.t. Aišku, reguliariai keičiu lęšius, nesimaudau su jais. Jei daugiau dirbu prie kompiuterio užsidedu akinius. Žodžiu tvarkingai ir atsakingai prižiūriu akis, nes rega vis silpnėja tai nesinori visai apakt.

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai