To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko...

Į vaistinę užeina pirkėjas, prieina prie vaistininko, kažką nusiperka ir išeina. Kai tik už jo užsiveria durys, vaistininkas ima griausmingai juoktis.
- Tau kas? - klausia jo kitas vaistininkas.
- Žinai, aną savaitę namie ėmė iš krano bėgti, pakviečiau santechniką, o jis taip pataisė, kad dabar iš abiejų kranų bėga karštas vanduo...
- Na ir?

  • Ar geriate pakankamai skysčių rodo bespalvis ir bekvapis šlapimas. Gerkite daugiau skysčių!

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 3,1 mln. JAV 12-25 metų amžiaus asmenų vartoja vaistus nuo peršalimo ir kosulio svaiginimosi tikslais. Šis skaičius yra panašus kaip ir vartojančių LSD bei žymiai didesnis nei ...

Mokslininkai: savižudybės susijusios su pokyčiais smegenyse

Savižudybes įvykdžiusių žmonių smegenys chemiškai skiriasi nuo tų žmonių, kurie miršta dėl kitų priežasčių, nustatė Kanados mokslininkai.

Kaip rašo BBC, mokslininkai, ištyrę 20 mirusių asmenų smegenų audinius, nusižudžiusiųjų smegenyse aptiko daugiau pakitimų, turinčių įtakos elgesiui. Pasak mokslininkų, dalį įtakos pokyčiams turėjo aplinkos faktoriai. Tyrėjai taip pat pažymėjo pradėję naują tyrimų metodą.

Mokslininkai iš Vakarų Ontario, Karltono ir Otavos universitetų tyrė smegenų audinius 10 žmonių, turėjusių rimtų depresinių sutrikimų ir įvykdžiusių savižudybes bei 10 žmonių smegenų audinius, mirusių dėl kitų priežasčių - pavyzdžiui, širdies smūgio.

Mokslininkai nustatė, kad savižudžių DNR buvo chemiškai modifikuotas vystantis ląstelėms. Vykstant ląstelių vystymuisi, tam tikro proceso metu nepageidaujami genai uždaromi ląstelėje.

Šio proceso koeficientas savižudžių smegenyse buvo 10 kartų didesnis nei kitos grupės. Genas, kuris buvo uždaromas jų ląstelėse - cheminis receptorius, atliekantis pagrindinį vaidmenį žmogaus veiksmų reguliavime.

Savo ataskaitoje mokslininkai teigia, kad reprogramavimas galėtų prisidėti prie „užsitęsusios ir pasikartojančios pagrindinių depresinių sutrikimų prigimties" gydymo. Ankstesniais tyrimais nustatyta, kad tokius pokyčius gali sąlygoti genetinių ir aplinkos faktorių derinys, vadinamas epigenetika.

Tyrimui vadovavęs gydytoja Michealis Poulteris sakė: „Pati mintis, kad genomas yra taip lengvai formuojamas smegenyse, stebina, nes smegenų ląstelės nesidalina. Neuronai paskirstomi kiekvieno žmogaus gyvenimo pradžioje, todėl mintis, kad net ir vėliau epigenetiniai mechanizmai vis dar veikia, yra gan neįprasta".

 

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai