To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Žmogeliui, buhalteriui, daro narkozę...

Operacinė. Žmogeliui, buhalteriui, daro narkozę - suleidžia kažkokius vaistus ir liepia skaičiuoti iki šimto. Žmogelis skaičiuoja:
- 1, 2, 3... ...98, 98, litas...

  • Nėščioji turi kuo daugiau būti gryname ore. Tai jos kūdikiui padės išvengti rachito.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Vienas iš parkinsono ligos simptomų vadinamas "pinigų skaičiuotojo" sindromu, dreba nykštys ir smilius.

Stebuklinga gamtos galia

Mokslininkai išsiaiškino, kad paukščių čiulbėjimas ne tik malonus ausiai, tačiau ir naudingas - jis pasižymi gydomosiomis savybėmis. Manoma, kad lakštingalos čiulbėjimas žvalina, šalina depresiją ir nuovargį, suteikia jėgų, kanarėlių, strazdų, startų, kikilių - mažina širdies plakimą ir aritmiją. Skambios liepsnelių giesmės (jas galima išgirsti anksti ryte ir prieš nusileidžiant saulei) sumažina galvos skausmą, padeda nuo nemigos. Ornitologų nuomone, juodojo strazdo čiulbėjimas palengvina hipertonikų būklę.

Kaip reikia klausytis paukščių čiulbesio? Iš pradžių klausydamiesi įrašų išmokite skirti paukščių balsus. Nuėję į mišką įsiklausykite ir išskirkite kurio nors vieno paukščiuko čiulbėjimą, susikoncentruokite ties juo. Taip susiformuoja tam tikras ryšio kanalas tarp paukščio ir žmogaus - juo eina garsų sukeliami virpesiai.

Jei neturite galimybės nuvykti į mišką, auginkite paukščiuką namuose - tapsite ramesni, geriau miegosite, pagerės nuotaika.

Vanduo gydo

Apie tai, kad maudynės ežere, upėje, jūroje duoda naudos, žinoma visiems. Todėl atvykę prie vandens telkinio stengiamės kuo daugiau maudytis. Tačiau tai reikia daryti tinkamai.

Nardykite. Tuo momentu nesąmoningai sulaikomas kvėpavimas. Dėl to kraujyje padaugėja anglies dvideginio, galvos kraujagyslės išsiplečia ir pagerėja smegenų maitinimas.

Jei jūra smarkiau banguoja, pamedituokite. Atsistokite taip, kad purslai jus aptaškytų. Žiūrėdami į bangas mintimis į jūrą išmeskite viską, kas jums trukdo. Įsivaizduokite, kaip nuplaukia ir ištirpsta visos nemalonios emocijos. Pajauskite ramybę, tekančią kūnu, ir užfiksuokite šią būseną.

Medituoti galima ir prie ramaus vandens telkinio. Atsistokite ant tiltelio ir žiūrėkite, kaip vanduo skalauja krantą. Apie nieką negalvokite, pajuskite vidinę tylą. Įsivaizduokite, kad jūsų lūkesčiai perima atplaukiančių bangelių jėgą.

Žiniuoniai mano, kad iš tekančio vandens galima pasisemti energijos. Pati veiksmingiausia - tekanti kalnų upėmis. Didžiulės energijos joms suteikia bėgimas, kritimas iš aukštai ir ledo šaltis. Ypatingomis gydomosiomis savybėmis pasižymi dviejų susiliejančių upių vanduo.

Ajurveda sako, kad ežeras valo nuo sunkių ligų, upė - nuo lengvesnių, jūra padeda visiškai pasveikti. Maudytis tekančiame vandenyje naudinga nervų sistemai, o vandenyne ir jūroje - virškinimo sistemai.

Prisiglauskite prie medžio

Atsikėlę anksti ryte vos tik pakilus saulei, eikite į mišką ar sodą. Manoma, kad tokiu metu medžiai turi daugiausia energijos. Medis turi būti tiesus, sveikas, pageidautina, kad stovėtų toliau nuo kitų.

Jei pavargote, norite pasikrauti energijos, prieikite prie medžio iš pietų pusės. Priglauskite prie jo liemens kaktą, delnais apkabinkite galvos aukštyje. Prigluskite visu kūnu. Mintimis paprašykite medžio energijos.

Atsipalaidavę pajuskite, kaip su kiekvienu įkvėpimu jūsų kūnu perbėga sidabrinė ar žydra srovė. Pastovėkite apie tris minutes ir padėkokite medžiui.

Jei esate sudirgę, susierzinę, prie medžio prieikite iš šiaurės pusės. Prisiglauskite nugara ir nuleidę rankas delnais lieskite medį.

Manoma, kad neigiamą energiją sugeria drebulės, tuopos, kaštonai, gluosniai, eglės, ievos, kadagiai.

Pavargusiesiems ypač padeda eglė. Ji veikia unikaliai. Susinervinus užtenka tarp delnų palaikyti kankorėžį. Eglė padeda valdyti emocijas, nuteikia filosofiškai, o pušies kvapas ramina.

Nuo seno tikima, kad kai kurie medžiai yra neutralūs, kiti „maitina" organizmą, treti, atvirkščiai, atima energiją. Patys stipriausi medžiai yra ąžuolas, pušis, klevas, beržas, akacija.

Ąžuolas nuo seno laikomas pačiu stipriausiu medžiu, padedančiu aiškiai mąstyti. Prie jo reikia eiti, kai norima apsispręsti.

Pušis kelia tonusą, stiprina imunitetą, laikoma antidepresantu. Žmonėms, kenčiantiems nuo migrenos ir sergantiems širdies ligomis, pušis gali pakenkti. Klevas palengvina ligų simptomus, ramina.

Beržas ramina, nuo 5 iki 9 val. duoda ypač daug energijos. Akacija naudinga moterims, suteikia joms jėgų. Tikima, kad prie akacijos reikia prašyti kūdikio.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai