To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojas-dietologas klausia paciento...

Gydytojas-dietologas klausia paciento:
- Na, ir kaip jums padeda česnakų dieta?
- Hmm... Na, numečiau tris kilogramus ir visus draugus...

  • Jei nėščioji jaučiasi gerai bei valgo sveiką ir visavertį maistą, jokių maisto papildų geriau nevartoti (išskyrus folio rūgštį). Maisto papildai, net ir skirti nėščiosioms, gali ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Apie 70 proc. visų krūties vėžio atvejų pirmiausia atranda pačios moterys arba jų partneriai.

Ir saugumui, ir malonumui

Lytinis aktas nesisaugant panašus į rusišką ruletę. Kuo daugiau žaisi, tuo daugiau galimybių nukentėti. Kontraceptinėms tabletėms reikia gydytojo recepto, todėl viena populiariausių apsisaugojimo nuo nepageidaujamo nėštumo priemonių lieka prezervatyvas.

Jis nėra vienintelė barjerinė kontracepcijos priemonė. Nuo nepageidaujamo nėštumo moterį gali apsaugoti ir gimdos kaklelio gaubtuvėliai, diafragmos, įvairūs spermicidai - spermatozoidus naikinančios priemonės. Tačiau nė viena iš jų neapsaugos nuo lytiškai plintančių ligų.

Lietuvoje beveik neįmanoma įsigyti prezervatyvų moterims. Jie yra maišelio formos ir prieš lytinį aktą įvedami į makštį. Nors veikia taip pat, kaip ir vyriški, jie yra beveik penkis kartus brangesni. Todėl juos gaminančios kompanijos nesiryžta pradėti prekybos mūsų šalyje.

Prezervatyvų nešiotis su savimi nepatartina. Kišenėje ar piniginėje jie greitai susitrina. Pažeidus pakuotę, prezervatyvas išdžiūva ir tampa nebetinkamas naudoti. Kenkia ir stiprūs temperatūrų skirtumai, todėl pirštinių dėtuvė automobilyje irgi nėra tinkama vieta prezervatyvams laikyti. Taigi, vien turėti prezervatyvą nepakanka. Svarbu įsitikinti, kad jis tinkamai laikomas, nepažeistas ir nepasibaigęs jo galiojimo laikas.

Kokių trūkumų turi ši apsisaugojimo nuo nėštumo priemonė? Visų pirma, jie gana lengvai pažeidžiami, lytinio akto metu gali suplyšti arba nusimauti. Kai kurie bando šiuos trūkumus pašalinti naudodami iškart du prezervatyvus. Tačiau tai mažai gelbėja, jeigu vyras nemoka jų tinkamai užsimauti. Be to, gana daug moterų prezervatyvams yra alergiškos. Tada jie sukelia itin skausmingus pojūčius ir noras mylėtis gali dingti ilgam laikui. Blogiausia, kad šios alergijos neįmanoma aptikti iš anksto.

Prezervatyvų įvairovė

Antialerginiai. Dažniausia alergijos priežastis - lateksas, iš kurio gaminami prezervatyvai, arba spermicidai, kuriais jie padengiami. Daugumai žmonių, besinaudojančių antialerginiais prezervatyvais, tokių bėdų nekyla, tačiau jei ir tai nepadeda, tikėtina, kad alergijos priežastis - infekcija, todėl būtina kreiptis į gydytoją.

Aromatizuoti. Jie skirti oraliniam seksui. Kai kurios aromatizuotų prezervatyvų rūšys nepakankamai stiprios vaginaliniam seksui.

Rantuoti. Šie prezervatyvai iš esmės nesiskiria nuo įprastų, išskyrus smulkius iškilius išilginius rantelius. Jie sukurti siekiant moteriai suteikti daugiau pojūčių.

Itin dideli. Kartais dar žymimi XXL. Prezervatyvai dažniausiai gaminami vienodo dydžio - nėra tokios varpos, kuri į juos netilptų. Taigi iš esmės itin dideli prezervatyvai skirti tik itin dideliems ego.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai