To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Pone daktare, man vos ne kasnakt sapnuojasi, kad esu arklys...

- Pone daktare, man vos ne kasnakt sapnuojasi, kad esu arklys...
- Nieko baisaus, visai normalus sapnas.
- Tai kodėl rytą randu tuščias ėdžias?

  • Naujagimį bent iki 6 - 12 mėnesių maitinkite krūtimi. Taip jis gaus reikalingiausias medžiagas vystymuisi bei augs sveikas ir protingas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Senstant kraujotakos sistemai, kraujo tiekimas smegenų ląstelėms, neuronams, susilpnėja, todėl neuronai negauna jiems reikalingo deguonies ir gliukozės. Reguliarus sportavimas padidina ...

Atvykimas į ligoninę

Kaip turėčiau pasiruošti prieš guldamasi į ligoninę?

Likus dar daug laiko iki gimdymo Tu ir Tavo vyras arba draugas turite aptarti, kaip greičiausiai galėsite pasiekti ligoninę arba gimdymo namus. Apsižiūrėkite, kurioje vietoje Jums bus patogu pasistatyti mašiną, nes gali prireikti ją palikti mažiausiai 24 valandoms.
Daugelyje ligoninių siūloma būsimoms pacientėms sutartu laiku apsilankyti gimdymo skyriuje. Verta pasinaudoti proga ir apžiūrėti gimdyklą. Kuo labiau pažinsi aplinką, kurioje gimdysi, tuo mažiau gimdydama patirsi streso.

Ką man daryti atsidūrus ligoninėje?

Atvykę į ligoninę kreipkitės į Akušerijos skyriaus priėmimo kambarį. Su savimi turėkite pasą ar kitą tapatybę įrodantį dokumentą, Pasikeitimo lapą F.113, asmens higienos reikmenų ir kt.

Akušerės padės Tau užpildyti reikiamus blankus. Ji taip pat Tau paaiškins, kaip viskas vyks, nuves Tave į gimdyklą arba į palatą, kurioje Tu gimdysi. Ji greičiausiai dalyvaus ir Tau gimdant.

Kas bus toliau, kai atsigulsiu į gimdymo skyrių?

Akušerė apžiūrės Tave, kad įsitikintų, ar gimdymas tikrai prasidėjo, ir pradės ruošti gimdymui. Greičiausiai ji Tavęs paklaus, nuo kada ėmė susitraukinėti gimda, kas kiek laiko užeina sąrėmiai, ar nutekėjo vaisiaus vandenys, prieš kiek laiko ir ką valgei ar gėrei. Ji taip pat norės sužinoti, kaip ketini gimdyti: su vietine nejautra ar be jokių skausmą malšinančių priemonių. Tikriausiai ji paklaus, ko Tu pageidautumei, kas Tau svarbiausia gimdant, ar turėjai nėštumo komplikacijų.

Greičiausiai ji duos Tau ligoninės marškinius. (Daugumoje ligoninių leidžiama turėti savo marškinius). Akušerė patikrins Tavo pulsą, pamatuos arterinį kraujospūdį, temperatūrą, paklausys kvėpavimo. Gydytojas apžiūrės, kiek atsidaręs gimdos kaklelis ir įvertins kitus duomenis..

Visą laiką akušerė fiksuos, kaip dažnai Tau kartojasi sąrėmiai, pasiklausys, kaip plaka vaisiaus širdis. Paprastai šis tyrimas atliekamas prie Tavo pilvo pridedant monitoriaus jutiklius. Priklausomai nuo Tavo ir vaiko būklės, vaiko širdelės klausomasi nuolat arba reguliariai, vienodais intervalais. Atliekant tyrimus greičiausiai visą laiką turėsi gulėti arba sėdėti. Jeigu tyrimai neparodys jokių sutrikimų, galėsi atsistoti, pasivaikščioti, išsimaudyti vonioje arba po dušu (jeigu dar nenutekėję vaisiaus vandenys).

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai