To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Gydytojau, man barzda neauga...

Gydytojau, man barzda neauga!
- Nieko keisto. Juk jūs - moteris.
- Ką? Aš dar ir moteris?!

  • Vartokite kuo įvairesnius ir skirtingų spalvų vaisius ir daržoves.  Geriausia juos valgyti šviežius, tačiau jei nėra galimybių, tinka ir virti, troškinti, šaldyti (tik ne sūdyti ar ...

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ašaros susideda iš 99 proc. vandens ir 1 proc. mineralinių bei organinių medžiagų (daugiausia natrio chlorido - valgomosios druskos, todėl jos ir yra sūrios).

Nusikaltėlius nustatyti padės rankų bakterijos

Ant rankų esančios bakterijos gali būti lygiai tokios pat naudingos nustatant nusikaltėlio tapatybę kaip ir jo DNR, teigia mokslininkai.

JAV tyrėjai nustatė, kad ant kiekvieno žmogaus odos gyvena skirtingos bakterijų „bendruomenės". Mokslininkai paėmė tepinėlius nuo klaviatūrų ir sugebėjo sulyginti jas su ant kompiuterio savininko kūno rastomis bakterijomis. Tyrimo rezultatai skelbiami žurnale „Proceedings of the National Academy of Sciences".

Net ant švariausiai nusipraususių žmonių odos galima aptikti maždaug 150 skirtingų rūšių bakterijų. Šių skaičių reikšmingai neįtakoja ir reguliarus rankų plovimas, rašo BBC.

Užsiimdamas kasdienine veikla, kiekvienas žmogus palieka unikalų bakterijų pėdsaką. Būtent šis pėdsakas, anot mokslininkų, gali tapti nauju teismo ekspertizės įrankiu.

Mokslininkų komanda, vadovaujama Noaho Fiererio iš Kolorado Universiteto, sugebėjo pagal ant trijų kompiuterių klaviatūrų rastas bakterijas atsekti kiekvieno kompiuterio savininką. Jie taip pat pastebėjo, kad jų paimti mėginiai ir iš trijų atsitiktinių savanorių paimti mėginiai labai smarkiai skyrėsi.

Nustatyta, kad rankų bakterijos kambario temperatūroje gali išgyventi iki dviejų savaičių, o jas nustatyti galima ir tuomet, kai pirštų atspaudai suteršti.

Mokslininkų teigimu, jog ši besivystanti technologija daba pasižymi 70-90 proc. tikslumu, jis dar labiau augs jai vystantis.

Netrukus tai gali tapti papildomu teismo ekspertizės įrankiu, naudojamu kitiems įkalčiams paremti.

Mokslininkai tvirtina, kad net ant tokią pačią DNR turinčių identiškų dvynių rankų augančios ir gyvenančios bakterijos yra"gerokai" skirtingos.

„Tai leidžia spėti, kad mikrobų genomas gali geriau padėti identifikuoti žmogų nei jo paties genomas", - teigia tyrėjai.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai