Naujausi straipsniai
Gydytojas ligoniui...Gydytojas ligoniui:
Vaistų paieška
|
Problemos su skrandžiu
2009, Spalis 11 - 13:23
Mman 22 metai. Mane vargina kai kurios problemos su skrandžiu: Visų pirma, dažnas atsirūgimas (riaugėjimas). Dažniausiai jis būna garsus, suvalgyto maisto kvapu, kartais net supuvusių kiaušinių kvapo. Atsirūgstu aš apie 70 kartų per parą, o gal net daugiau, prieš valgį, valgant ir po valgio. Bet po valgio kartais mano atsirūgimas būna ne tik oru, bet ir su maisto gabaliukais. Antra, po valgio mane dažnai kankina pilvo pūtimas ir sunkumo jausmas skrandyje. Viršutinė pilvo dalis, virš bambos, labai išsipučia (padidėja), pilvas tampa kietas. Beto virškinimo metu yra girdimi keisti garsai mano pilve, panašūs į gurgimą. Ir jie yra garsūs. Dar ir rėmuo po valgio kankina. Taip pat po sočių pietų, kai skrandis yra perpildytas, jaučiu pykinimą, kyla polinkis vemti. Kai ištuštinu skrandį, man palengvėja. Bet sunkumą man nuima kartais viršutinės pilvo dalies masažas po valgio. Trečia, nežiūrint į visa tai, mano apetitas labai geras, t.y. aš nuolat jaučiu alkį, net gi už valandėlės po valgio, kai skrandis dar doroja suvalgytą maistą. Šitas alkis mane žadina net naktį. Yra dar kai kas, kas neduoda man ramybės: tai pykinimas automobilyje, autobuse, lėktuve, laive. Mane pykina visur. Būkit geri, pasakykite, kas su manim? Gal aš kažkuo sergu? Kaip tai galima gydyti? |
Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.
rimtas — 2011, Rugpjūtis 31 - 08:11
Tu sergi apsirijelio sindromu :D
GMP — 2009, Spalis 11 - 13:23
išdėstėte savo problemą labai išsamiai, tačiau nepaminėjote, kiek laiko taip yra, ar nuo vaikystės, ar prasidėjo neseniai. Kitas svarbus dalykas - gal netekote svorio, po to, kai atsirado minėtos problemos. Gal prieš tai sirgote kitomis ligomis, pvz, opalige?
iš minėtų simptomų galima preliminariai spręsti, kad požymius sukelia kliūtis žemiau skrandžio. Tai gali būti opaligės padarinys, surandėjimai, ar įgimti dalykai. Aišku, tai tik spėliojimai, nes nei vienam pacientui ligos diagnozuoti negalima neatlikus išsamių tyrimų.
Patarčiau kreiptis į šeimos gydytoją ir pirmiausiai pasidaryti FEGDS (skrandžio ir dvylikapirštės endoskopiją). Tolesnė taktika priklausys nuo šio tyrimo rezultatų.
Skelbti naują komentarą