To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Trys taisyklės kaip išsaugoti sveikus dantis...

Trys taisyklės kaip išsaugoti sveikus dantis:
- Pirmoji: du kartus per dieną valyti dantis.
- Antroji: du kartus per metus lankytis pas odontologą.
- Ir trečioji: nekišti nosies kur nereikia.

  • 80-iai proc. vyrų impotencijos atsiradimas paaiškinamas fiziologinėmis priežastimis ir signalizuoja apie rimtesnes ligas.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Ateityje tatuiruotės darymo procedūra gali tapti naujos kartos DNR vakcinų įvedimo į organizmą metodu. Vokietijos mokslininkai teigia, kad tatuiravimo būdu į organizmą patekę DNR ...

3 nėštumo savaitė

Koks šiandien yra tavo vaikelis?

Trečios savaitės pradžioje įvyksta apvaisinimas, t.y. spermatozoidas susitinka ir susijungia su kiaušialąste (tavo kiaušinėliu). Šios savaitės pabaigoje tavo vaikelio užuomazga yra sudaryta iš mažo kiekio ką tik pasidalijusių ląstelių. Po apvaisinimo embrionas po truputėlį didėdamas apie 5 dienas keliauja tavo kiaušintakiu, kol pasiekia gimdą.

Trečiąjai savaitei besibaigiant tavo vaikelio embrionas yra apie apie 0,150 mm dydžio, o tai yra panašiai tiek pat, kiek pieštuku padėtas taškelis užima ant balto popieriaus lapo.

Kaip vystosi ir auga tavo vaikelis?

  • Nežiūrint į tai, jog vaikelis tavyje yra labai mažas, jis sparčiai vystosi ir keičiasi.
  • Būsima mažylio lytis jau buvo nulemta tuomet, kai spermatozoidas (vyriška lytinė ląstelė) apvaisino tavo kiaušinėlį.
  • Tvirtai sukibusios besidalydamos ir augdamos būsimo vaikelio ląstelės keliauja kiaušintakiu ir suformuoja blastomerą. Iš blastomeros iškart formuojasi tvirtas ląstelių kamuolėlis, vadinamas morule. Morulė nesustodama bręsta ir virsta blastocista, kuri ir patenka į gimdą. Blastocista laisvai guli ant gimdos sienelės krašto tol, kol gimda yra pasiruošusi ją priimti. Tuomet ji prikimba prie gimdos sienelės. Tai vadinama implantacija. Dėl to, kad tavo būsimo vaikelio ląstelės bando tvirtai įsitvirtinti tavyje, galimas kraujavimas.
  • Tuoj po implantacijos, blastocistai įsitvirtinus gimdos sienelėje, dar labiau pagreitėja embriono vystymasis. Tuo metu ima sparčiai formuotis amniono maišas ir ertmė, placenta, jungsianti tave ir tavo vaisių, bei trynio maišas. Tai struktūros, kurios užtikrins tavo būsimo vaikelio tolesnį brendimą, augimą ir formavimąsi.

Pokyčiai tavyje

Labai dažnai besilaukianti moteris trečioje savaitėje dar nežino apie savo būsimą vaikelį. Vis dėlto, jei tai planuotas nėštumas ar tu numanai, jog tavyje jau mezgasi nauja gyvybė, dabar yra pats metas keisti kasdienius įpročius. Pirmiausia, reikia tinkamai sureguliuoti mitybą, dienos ritmą, fizinį aktyvumą.

Tavo galima veikla

Mankšta ir įvairūs pratimai nėštumo metu yra itin svarbūs jums abiems: tau ir tavo mažyliui. Reguliarus ir tinkamas sportas padeda susidoroti su begale iškylančių problemų:

  • Padeda sumažinti atsirandančius nugaros skausmus
  • Sumažina vidurių užkietėjimą, vidurių pūtimą, tinimus
  • Suteikia energijos, tonizuoja
  • Pagerina nuotaiką
  • Pagerina laikyseną
  • Didina raumenų vidinį tonusą, tvirtumą bei ištvermę
  • Gali pagerinti miego kokybę

Jei prieš pastodama aktyviai ir reguliariai sportavai, tai šiandien yra pats metas savo mankštos režimą pritaikyti prie naujo gyvenimo būdo. Vis dėlto, jei sportu iki šiandien neužsiiminėjai, rekomenduojame kuo skubiau pradėti. Kaip tai padaryti, nepakenkiant savo mažyliui, tau gali patarti tavo šeimos gydytojas ar ginekologas, taip pat sporto medicinos darbuotojas.

Atmink, jog nėštumo metu tavyje cirkuliuojančio kraujo tūris padidėja net iki 1 ½ įprastinio tūrio, tad nenustebk aptikusi, jog padažnėjęs tavo širdies ritmas bei sumažėjas kraujo spaudimas. Kraujo spaudimo sumažėjimas nėštumo metu - tai dažna būklė, vadinama nėštumo sukelta hipotenzija.

Kuomet užsiimi aktyvia veikla, sportuoji ar mankštiniesi didelis kraujo tūris iš dirbančių raumenų yra atiduodamas bendrai cirkuliacijai kraujagyslėse, o iš ten pasiekia placentą. Tai dar labiau padidina tavo širdies susitraukimų dažnį. Į minėtus pokyčius reaguoja ir kvėpavimo sistema, kurios apkrovimas taip pat didėja, mat, dėl aktyviai vykstančių pokyčių tavo organizmui reikia apie 20 proc. daugiau deguonies nei įprastai.

Nepamiršk perskaityti mūsų parengtus mankštos programos patarimus, kad būtum tikra, jog tavo sporto režimas tinkamas ir tu iš savęs nereikalauji per daug.

Ar žinojai, kad:

  • Apvaisinimas trunka iki 24 valandų.
  • Berniukas ar Mergaitė? Tavo būsimo vaikelio lytis nulemiama apvaisinimo metu, kuomet vyro spermatozoidas susilieja su tavo kiaušinėliu. Jei tavo kiaušinėlį apvaisinusio spermatozoido chromosomų rinkinyje buvo X chromosoma, tuomet tu laukiesi mergaitės, tačiau jei Y chromosomą turintis spermatozoidas pirmas apvaisino kiaušinėlį - berniuko.


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai