To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Daktare, aš kas naktį sapnuoju vis tą patį...

- Daktare, aš kas naktį sapnuoju vis tą patį sapną: prieš mane durys su užrašu. Aš jas stumiu, stumiu, o jos neatsidaro. Ką tai galėtų reikšti?
- O kas ant tų durų parašyta?
- „Traukti"

  • Planuojant nėštumą, folio rūgštį reikia gerti abiem! Kai moteris pastoja, ji folio rūgštį turėtų vartoti dar keletą mėnesių.

Vaistų paieška

Įveskite ieškomo vaisto pavadinimą Lietuvių ar originalia Lotynų kalba.
Įveskite ligos kodą arba pavadinimą kuris Jus domina.
  • Paaugliai, kurie savo miegamuosiuose turi televizorius, yra linkę blogiau maitintis, mažiau sportuoja ir blogiau vertinami mokykloje nei tie, kurie neturi televizoriaus savo miegamajame. Tyrime ...

Pusę draugų pakeičiame kas septynerius metus

Adresų knygelėje bėgant laikui galime turėti vis daugiau kontaktų, bet maždaug pusę artimų draugų prarandame ir pakeičiame naujais kas 7 metus.

Žmonėms gali patikti manyti, jog jie kontroliuoja, ką pasirenka savo draugais, tačiau socialiniai tinklai taip pat gali būti paveikti konteksto, kaip du asmenys vienas kitą sutiko, rašo „LiveScience".

Tai analizavo sociologas Geraldas Mollenhorstas iš Utrechto universiteto Olandijoje.

Jis atliko 1007 asmenų nuo 18 iki 65 metų amžiaus apklausą, o po to su jais susisiekė dar kartą - po septynerių metų. Naujų duomenų pavyko gauti iš 604 pirmą kartą apklaustų žmonių.

Apklausoje buvo pateikiami tokie klausimai kaip: „Su kuo kalbatės apie asmenines problemas?", „Kas jums padeda ką nors suremontuoti ar įsirengti namie?", „Ką užsukate aplankyti?", „Kaip susipažinote su tuo asmeniu?", „Kur dabar jį sutinkate?".

Rezultatai parodė, kad per septynerius metus respondentų asmeninių ryšių tinklas išliko panašaus dydžio, tačiau didelė dalis jo dalyvių buvo nauji - senieji tesudarė 48 proc.

Ši išvada neatitinka ankstesnio tyrimo, kuris parodė, jog socialiniai tinklai traukiasi.

G. Mollenhorstas taip pat nustatė, jog ryšių tinklas formuojamas ne vien priklausomai nuo asmeninio pasirinkimo. Mūsų galimybes pasirinkti draugus riboja galimybės juos sutikti. Jis pastebėjo, kad asmenys naujus draugus dažnai rinkdavosi toje pačioje aplinkoje, kurioje draugų rado jau anksčiau.

G. Mollenhorsto tyrimas yra Beate Volker projekto „Kur tampama draugais. Kontekstas, kontaktai, pasekmės" dalis.

 


Nemokamai elektroninė knyga apie seksą, sekso pozas. Visiems užsiregistravus. Registracija knygai.

Komentarai

Skelbti naują komentarą

Šio laukelio turinys bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
  • You may quote other posts using [quote] tags.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

To prevent automated spam submissions leave this field empty.



Literatūra, forumas, komentarai

Be Sos03 leidimo draudžiama naudoti ir platinti www.Sos03.lt esančią tekstinę ir grafinę informaciją kitose interneto svetainėse ar žiniasklaidos priemonėse. Autorių teisės priklauso Sos03, jeigu nenurodyta kitaip.

Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai